Skupinska prijava na Medvoški tek

Spoštovani starši in učenci,

ponovno zbiramo kandidate za skupinsko prijavo na Medvoški tek, ki bo v soboto, 28. 9. 2024. Za učence vse učence naše šole, je prijava brezplačna. Učence 5. – 9. razreda bomo spremljali učitelji, mlajši učenci pa morajo nastopati v spremstvu staršev.

Štart je na cesti pred parkiriščem Športne dvorane Medvode ob 16.00. Zbor učencev bo ob 15.10 pred glavnim vhodom v šolo.

Za otroke do 3. razreda je organiziran Vzajemkov tek, ki se prične ob 15.30.

Učenci in učenke dobijo tudi majico z logotipom OŠ Medvode, razen v primeru, da so jo dobili že v prejšnjih letih. Z doplačilom 10 EUR prejmete darilni paket, ki vključuje tekaško torbico za na roko in druga uporabna športna darila.

Prijavnice bomo zbirali do 18. 9. 2024. Zgodnja prijava je pomembna, da olajšamo delo organizatorjem. Kasneje skupinska prijava ne bo več mogoča. Zainteresirani učenci bojo prijavnice dobili v šoli, lahko pa jo natisnete s pomočjo priponke spodaj.

Učitelj športa, Matic Fatur